![конференція](/sites/default/files/styles/width_862/public/2021-03/%D0%93%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B2%D0%BD%D0%B8%D0%B9%201_0.jpg?itok=d6OIuGFL)
Факультет хімії, екології та фармації Волинського національного університету імені Лесі Українки запрошує науковців взяти участь у роботі І Міжнародної наукової конференції “CURRENT PROBLEMS OF CHEMISTRY, MATERIALS SCIENCE AND ECOLOGY” («Актуальні проблеми хімії, матеріалознавства та екології»), яка відбудеться 12–14 травня 2021 року на базі факультету в онлайн-форматі внаслідок карантинних обмежень, пов’язаних із пандемією COVID-19.
Наукова конференція працюватиме за такими секціями:
1. Актуальні питання хімії та хімічної технології.
2. Матеріалознавство. Технологія та властивості матеріалів.
3. Екологічна безпека і охорона навколишнього середовища.
4. Проблеми та новітні технології хімічної освіти.
5. Фармація.
1458 views