Skip to main content
About us

 

Year of foundation of the faculty: On September 1, 1994, in accordance with the long-term development plan of the Lesya Ukrainka Volyn State University, the Institute of Arts was established. On September 31, 2016, in accordance with the Law of Ukraine "On Higher Education", the Institute of Arts was renamed the Faculty of Arts. In September 2017, in connection with the accession of the Department of Cultural Studies and Management of Socio-Cultural Activities, the Faculty of Arts was renamed the Faculty of Culture and Arts. This faculty conducts educational activities for the training of specialists in the educational degree "Bachelor", "Master" in the specialties "Musical Art", "Fine Arts, Decorative Arts, Restoration", "Choreography" in full-time and part-time forms of education.

 

 

Important information

Вступникам
arrow
Спеціальність Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація
arrow
Спеціальність Хореографія
Class schedules, session schedules (full-time and part-time)

Розклади навчальних занять (денна, заочна форма навчання)

Розклад навчальних занять ОС "Бакалавр", "Магістр" ІІ семестр 2019-2020 н.р.

 

Розклади заліково-екзаменаційної сесії (денна форма навчання)

Розклад заліків (екзаменів) ОС "Бакалавр", ІІ семестр 2019-2020 н.р.(І)

Розклад заліків (екзаменів) ОС "Бакалавр", ІІ семестр 2019-2020 н.р.(ІІ)

Розклад заліків (екзаменів) ОС "Бакалавр" (Культурологія), ІІ семестр 2019-2020 н.р.

Розклад заліків (екзаменів) ОС "Магістр", ІІ семестр 2019-2020 н.р.

Розклад заліків (екзаменів) ОС "Магістр" (Культурологія), ІІ семестр 2019-2020 н.р.

 

РОЗКЛАД ЛІКВІДАЦІЇ АКАДЕМІЧНОЇ ЗАБОРГОВАНОСТІ (при комісії) 2019-2020 н.р.

 

Розклади заліково-екзаменаційної сесії (заочна форма навчання)

Розклад заліків (екзаменів) ОС "Бакалавр", ІІ семестр  2019-2020 н.р.

Розклад заліків (екзаменів) ОС "Магістр", ІІ семестр 2019-2020 н.р.

 

Зміни в розкладі відслідковуйте на стенді оголошень деканату

Musical art

Освітня програма 2016 р.

Пояснювальна записка до навчального плану 2016 р.

Освітня програма (М/с) 2016 р.

Пояснювальна записка до навчального плану (М/с) 2016 р.

 

Навчальний план (бакалавр, денна форма навчання, 2010 р.)

Навчальний план (бакалавр, денна форма навчання, 2015 р.)

Навчальний план (бакалавр, денна форма навчання, 2015 р.)

Навчальний план (бакалавр, денна форма навчання, 2016 р.)

Навчальний план (бакалавр (М/с), денна форма навчання, 2016 р.)

Навчальний план (бакалавр, денна форма навчання, 2017 р.)

Навчальний план (бакалавр, денна форма навчання, 2017 р.)

Навчальний план (бакалавр, заочна форма навчання, 2017 р.)

Навчальний план (магістр, заочна форма навчання, 2017 р.)

Навчальний план (бакалавр, заочна форма навчання, 2015 р.)

Навчальний план (магістр, денна форма навчання, 2015 р.)

Навчальний план (магістр, денна форма навчання, 2016 р.)

Навчальний план (магістр, денна форма навчання, 2016 р.)

Навчальний план (магістр, денна форма навчання, 2018 р.)

ESTS - інформаційний пакет

Навчальний план (магістр, заочна форма навчання, 2015 р.)

Навчальний план (магістр, заочна форма навчання, 2017 р.)

Навчальний план (магістр, заочна форма навчання, 2018 р.)

 

Силабуси:

Гонтар О.С

"Вокально-джазове аранжування"(магістр) - силабус. Викладач - Гонтар О.С

 

Дзяман З.В.

"Оркестровий клас"(магістр) - силабус. Викладач - Дзяман З.В.

 

Зарицький А.О.

"Арт-студія вокального виконавства." (магістр) - силабус. Викладач - Зарицький А.О.

"Вокальні шоуруми естради. Магістр" (магістр) - силабус. Викладач - Зарицький А.О.

 

Кучерук В.Ф.

"Ансамблеве інструментальне музикування" (магістр) - силабус. Викладач - Кучерук В.Ф.

"Аранжування та переклад  для інструментального ансамблю (оркестру)" (магістр) - силабус. Викладач - Кучерук В.Ф.

"Оркестрове диригування" (магістр) - силабус. Викладач - Кучерук В.Ф.

 

Ігнатова Л.П.

"Музика, політика, бізнес"(магістр) - силабус. Викладач - Ігнатова Л.П.

"Музичний кросовер"(магістр) - силабус. Викладач - Ігнатова Л.П.

 

Кириченко І.О.

"Історія вокального мистецтва"(магістр) - силабус. Викладач - Кириченко І.О.

"Естрадно-джазовий ансамбль"(магістр) - силабус. Викладач - Кириченко І.О.

"Мистецтво перформенсу"(магістр) - силабус. Викладач - Кириченко І.О.

 

Марач О.М.

"Навчальна лабораторія пісні і танцю"(магістр) - силабус. Викладач - Марач О.М.

 

Мойсіюк В.В. 

"Академічний хор"(магістр) - силабус. Викладач - Мойсіюк В.В.

 

Охманюк В.Ф.

"Оркестрове аранжування"(магістр) - силабус. Викладач - Охманюк В.Ф.

 

Панасюк С.В.

"Організація позашкільного мистецького виховання."(магістр) - силабус. Викладач - Панасюк С.В.

 

Петлій С.В.

"Мистецтво і ЗМІ"(магістр) - силабус. Викладач - Петлій С.В.

"Рок музика - культура протесту"(магістр) - силабус. Викладач - Петлій С.В.

 

Сточанська М.П.

"Диригування ансамблем бандуристів"(магістр) - силабус. Викладач - Сточанська М.П.

"Перекладення та аранжування творів для бандури"(магістр) - силабус. Викладач - Сточанська М.П. 

"Студія бандурного акомпанементу"(магістр) - силабус. Викладач - Сточанська М.П. 

 

 

 

 

Робочі програми: 

 

Голощук О.О.

"Мистецькі комп’ютерні технології та дикторство"(магістр) - робоча програма. Викладач - Голощук О.О.

"Робота зі звукоапаратурою"(бакалавр) - робоча програма. Викладач - Голощук О.О.

"Студійний практикум"(бакалавр) - робоча програма. Викладач - Голощук О.О.

"Студійний практикум"(М/с) - робоча програма. Викладач - Голощук О.О.

 

Гордійчук Л.В.

"Акомпанемент"(бакалавр) - робоча програма. Викладач - Гордійчук Л.В.

"Акомпанемент"(М/с) - робоча програма. Викладач - Гордійчук Л.В.

"Методика роботи піаніста-концертмейстера"(магістр) - робоча програма. Викладач - Гордійчук Л.В.

"Фортепіано"(баклавр) - робоча програма. Викладач - Гордійчук Л.В.

"Фортепіано"(М/с) - робоча програма. Викладач - Гордійчук Л.В.

 

Дзяман З.В.

"Практикум роботи з інструментальним колективом"(магістр) - робоча програма. Викладач - Дзяман З.В.

"Практикум роботи з оркестром (ансамблем)"(магістр) - робоча програма. Викладач - Дзяман З.В.

"Оркестровий клас"(магістр) - робоча програма. Викладач - Дзяман З.В.

"Оркестрове диригування"(магістр) - робоча програма. Викладач - Дзяман З.В.

"Оркестровий клас"(бакалавр) - робоча програма. Викладач - Дзяман З.В.

 

Клименко Ж.А.

"Клас інструментального ансамблю"(бакалавр) - робоча програма. Викладач - Клименко Ж.А.

"Читання з аркуша"(бакалавр) - робоча програма. Викладач - Клименко Ж.А.

 

Кучерук В.Ф.

"Інструментознавство з методикою гри на шкільних інструментах та імпровізацією"(магістр) - робоча програма. Викладач - Кучерук В.Ф.

"Комп’ютерне музичне редагування"(бакалавр) - робоча програма. Викладач - Кучерук В.Ф.

"Інструментознавство"(бакалавр) - робоча програма. Викладач - Кучерук В.Ф.

"Інструментування"(бакалавр) - робоча програма. Викладач - Кучерук В.Ф.

"Оркестрові інструменти"(бакалавр) - робоча програма. Викладач - Кучерук Н.П.

"Основи диригування"(бакалавр) - робоча програма. Викладач - Кучерук Н.П.

 

 Никитюк Н.С.

"Практикум роботи піаніста-концертмейстера"(магістр) - робоча програма. Викладач - Никитюк Н.С.

 

"Спеціальний музичний інструмент"(М/с) - робоча програма. Викладач - Охманюк В.Ф.

"Спеціальний музичний інструмент"(бакалавр) - робоча програма. Викладач - Охманюк В.Ф.

"Художня лабораторія народного мистецтва (інструментальна група)"(магістр) - робоча програма. Викладач - Охманюк В.Ф.

"Художня лабораторія народного мистецтва (інструментальна група)"(М/с) - робоча програма. Викладач - Охманюк В.Ф.

 

Сточанська М.П.

"Інструментознавство"(бакалавр) - робоча програма. Викладач - Сточанська М.П.

"Методика роботи з оркестром (ансамблем)"(магістр) - робоча програма. Викладач - Сточанська М.П.

 

Шиманський П.Й.

"Спеціальний музичний інструмент" - (магістр) - робоча програма. Викладач - Шиманський П.Й.

"Методика викладання гри на спеціальному музичному інструменті" - (бакалавр) - робоча програма. Викладач - Шиманський П.Й.

"Спеціальний музичний інструмент"(магістр) - робоча програма. Викладач - Шиманський П.Й.

 

Бень С.А.

"Постановка голосу"(бакалавр) - робоча програма. Викладач - Бень С.А.

"Постановка голосу"(бакалавр) - робоча програма. Викладач - Бень С.А.

 

Гаврилюк В.Є.

"Методика роботи з хором"(магістр) - робоча програма. Викладач - Гаврилюк В.Є.

 

Гонтар О.С

"Аранжування"(магістр) - робоча програма. Викладач - Гонтар О.С

"Аранжування"(магістр) 2 - робоча програма. Викладач - Гонтар О.С.

"Аранжування на естрадно-джазовій основі"(бакалавр) - робоча програма. Викладач - Гонтар О.С.

"Філософія мистецтва"(магістр) - робоча програма. Викладач - Головей В.Ю.

 

Драганчук В.М.

"Переддипломна практика"(магістр) - робоча програма. Викладач - Драганчук В.М.

"Основи теоретичного музикознавства"(бакалавр) - робоча програма. Викладач - Драганчук В.М.

"Основи теоретичного музикознавства"(магістр) - робоча програма. Викладач - Драганчук В.М.

"Український літературно-музичний дискус"(магістр) - робоча програма. Викладач - Драганчук В.М.

"Музична психологія"(бакалавр) - робоча програма. Викладач - Драганчук В.М.

"Гармонія та аналіз музичних творів"(бакалавр) - робоча програма. Викладач - Драганчук В.М.

"Музична психологія і терапія"(магістр) - робоча програма. Викладач - Драганчук В.М.

"Музична терапія"(бакалавр) - робоча програма. Викладач - Драганчук В.М.

"Виробнича практика (переддипломна)"(магістр) - робоча програма. Викладач - Драганчук В.М.

"Гармонія"(бакалавр) - робоча програма. Викладач - Драганчук В.М.

"Виробнича практика (переддипломна)"(бакалавр) - робоча програма. Викладач - Драганчук В.М.

"Основи теоретичного музикознавства"(М/с) 2017р. - робоча програма. Викладач - Драганчук В.М.

"Український літературно-музичний дискурс"(магістр) 2017р. - робоча програма. Викладач - Драганчук В.М.

 

Зарицький А.О.

"Естрадний спів"(магістр) - робоча програма. Викладач - Зарицький А.О.

"Асистентська практика (виробнича)"(магістр) 2018 р. - робоча програма. Викладач - Зарицький А.О.

"Асистентська практика (виробнича)"(магістр) - робоча програма. Викладач - Зарицький А.О.

 

Зарицька А.А. 

"Методика і практикум роботи з вокальним ансамблем"(магістр) - робоча програма. Викладач - Зарицька А.А. 

"Методика постановки голосу"(бакалавр) - робоча програма. Викладач - Зарицька А.А.

 

Кириченко І.О.

"Джаз-хор"(магістр) - робоча програма. Викладач - Кириченко І.О.

"Практикум роботи з вокальним колективом"(магістр) - робоча програма. Викладач - Кириченко І.О.

"Історії естрадного та джазового вокального виконавства"(магістр) - робоча програма. Викладач - Кириченко І.О.

"Історії естрадного та джазового вокального виконавства"(магістр) 2018 р. - робоча програма. Викладач - Кириченко І.О.

"Джаз-хор(Естрадно-джазовий ансамбль)"(магістр) - робоча програма. Викладач - Кириченко І.О.

"Джаз-хор(Естрадно-джазовий ансамбль)"(М/с) - робоча програма. Викладач - Кириченко І.О.

"Джаз-хор(Естрадно-джазовий ансамбль)"(бакалавр) - робоча програма. Викладач - Кириченко І.О.

"Методика роботи з естрадним вокальним ансамблем"(магіст) - робоча програма. Викладач - Кириченко І.О.

"Джаз-хор і сценічна пластика"(бакалавр) - робоча програма 2015 р. Викладач - Кириченко І.О.

"Джаз-хор і сценічна пластика"(М/с) - робоча програма 2015 р. Викладач - Кириченко І.О.

 

Ігнатова Л.П.

"Мистецький менеджмент, маркетинг та основи анімації"(магістр) - робоча програма. Викладач - Ігнатова Л.П.

"Основи теоретичного музикознавства"(бакалавр) - робоча програма. Викладач - Ігнатова Л.П.

"Джаз-хор"(магіст) - робоча програма 2015 р. Викладач - Кириченко І.О.

"Мистецький менеджмент і маркетинг"(магістр) - робоча програма. Викладач - Ігнатова Л.П.

"Основи теоретичного музикознавства"(бакалавр) - робоча програма. Викладач - Ігнатова Л.П.

"Елементарна теорії музики та аналіз музичних творів"(бакалавр) - робоча програма. Викладач - Ігнатова Л.П.

"Історія музики"(бакалавр) - робоча програма (ч1)(ч 2). Викладач - Ігнатова Л.П.

"Основи теорії музики"(бакалавр) - робоча програма. Викладач - Ігнатова Л.П.

"Українська музична народна творчість"(бакалавр) - робоча програма. Викладач - Ігнатова Л.П.

"Сольфеджіо на естрадно-джазовій основі"(бакалавр) - робоча програма. Викладач - Ігнатова Л.П.

"Робоча програма навчальної (фольклорної) практики"(бакалавр) - робоча програма. Викладач - Ігнатова Л.П.

 

Коменда О.І.

"Сучасна музика" (магістр) - робоча програма. Викладач - Коменда О.І.

"Історія музичної культури" (бакалавр) - робоча програма. Викладач - Коменда О.І.

"Історія музичної культури" (М/с) - робоча програма. Викладач - Коменда О.І.

"Теорія музично-творчої діяльності" (магістр) - робоча програма. Викладач - Коменда О.І.

"Історія зарубіжної музичної культури"(бакалавр) - робоча програма (ч1)(ч2). Викладач - Коменда О.І.

"Історія зарубіжної музичної культури"(бакалавр) - робоча програма (ч1)(ч2). Викладач - Коменда О.І.

"Сучасна зарубіжна музична культура"(магістр) - робоча програма. Викладач - Коменда О.І.

"Сучасна українська музична культура"(магістр) - робоча програма (ч1)(ч2).. Викладач - Коменда О.І.

 

Корольчук О.Л.

"Хорознавство та аранжування" (бакалавр) - робоча програма. Викладач - Корольчук О.Л.

"Хорознавство та аранжування" (М/с) - робоча програма. Викладач - Корольчук О.Л.

"Хорознавство"(бакалавр) - робоча програма. Викладач - Корольчук О.Л.

"Естрадний спів"(бакалавр) - робоча програма 2015 р. Викладач - Корольчук О.Л.

"Естрадний спів"(М\c) - робоча програма 2015 р. Викладач - Корольчук О.Л.

"Естрадний спів"(магістр) - робоча програма 2015 р. Викладач - Корольчук О.Л.

 

Кузава І. Б.

"Сучасні системи мистецької освіти та інклюзивного навчання"(магістр) - робоча програма. Викладач - Кузава І. Б.

"Сучасні системи музичної освіти"(магістр) - робоча програма. Викладач - Кузава І. Б.

 

Мойсіюк В.В.

"Хоровий клас"(магістр) - робоча програма 2018 р. Викладач - Мойсіюк В.В.

"Регентське мистецтво бакалавр Мойсіюк В. В."(бакалавр) - робоча програма 2015 р. Викладач - Мойсіюк В.В.

"Регентське мистецтво бакалавр Мойсіюк В. В."(М\c) - робоча програма 2015 р. Викладач - Мойсіюк В.В.

"Регентське мистецтво бакалавр Мойсіюк В. В."(магістр) - робоча програма 2015 р. Викладач - Мойсіюк В.В.

"Хоровий клас"(бакалавр) - робоча програма 2015 р. Викладач - Мойсіюк В.В.

"Хоровий клас"(М\c) - робоча програма 2015 р. Викладач - Мойсіюк В.В.

"Хоровий клас"(магістр) - робоча програма 2015 р. Викладач - Мойсіюк В.В.

"Хоровий клас"(магістр) 2017 р. - робоча програма. Викладач - Мойсіюк В.В.

 

Марач О.М.

"Історія українського хорового та вокального виконавства"(магістр) - робоча програма. Викладач - Марач О.М.

"Історія українського хорового та вокального виконавства"(магістр) 2018 р. - робоча програма. Викладач - Марач О.М.

"Хорове диригування"(магістр) - робоча програма. Викладач - Марач О.М.

"Художня лабораторія виконавського мистецтва"(магістр) - робоча програма. Викладач - Марач О.М.

"Художня лабораторія виконавського мистецтва"(магістр) 2018 р. - робоча програма. Викладач - Марач О.М.

"Практикум роботи з хоровим колективом"(магістр) - робоча програма. Викладач - Марач О.М.

"Основи хорового диригування"(М\с) - робоча програма. Викладач - Марач О.М.

"Ансамбль народної музики"(магістр) - робоча програма. Викладач - Марач О.М.

"Історія українського хорового мистецтва"(магістр) - робоча програма. Викладач - Марач О.М.

"Основи хорового диригування"(бакалавр) - робоча програма. Викладач - Марач О.М.

"Сольфеджіо (індивідуальне)"(М\с) - робоча програма. Викладач - Марач О.М.

"Теорія ансамблю та аранжування"(бакалавр) - робоча програма. Викладач - Марач О.М.

"Методика та практика вокально-хорової роботи"(бакалавр) - робоча програма 2015 р. Викладач - Марач О.М.

"Художня лабораторія народного мистецтва (вокальна група)"(бакалавр) - робоча програма 2015 р. Викладач - Марач О.М.

"Художня лабораторія народного мистецтва (вокальна група)"(магістр) - робоча програма 2015 р. Викладач - Марач О.М.

"Художня лабораторія народного мистецтва"(магістр) 2017р. - робоча програма. Викладач - Марач О.М.

 

Панасюк С.Л.

"Методика викладання музичного мистецтва"(бакалавр) - робоча програма. Викладач - Панасюк С.Л.

"Робоча програма виробничої практики (музично-педагогічної)"(бакалавр) - робоча програма. Викладач - Панасюк С.Л.

"Теорія та історія музичної педагогіки"(бакалавр) - робоча програма. Викладач - Панасюк С.Л.

"Сучасні системи музичної освіти"(магістр) - робоча програма. Викладач - Панасюк С.Л.

 

Стець Л.Л.

"Хорове диригування"(магістр) 2017р. - робоча програма. Викладач - Стець Л.Л.

"Хорове диригування"(бакалавр) - робоча програма. Викладач - Стець Л.Л.

"Хоровий клас"(бакалавр) - робоча програма. Викладач - Стець Л.Л.

"Методика викладання хорових дисциплін"(бакалавр) - робоча програма. Викладач - Стець Л.Л.

"Хоровий клас"(магістр) - робоча програма. Викладач - Стець Л.Л.

"Хорове диригування"(бакалавр) - робоча програма. Викладач - Стець Л.Л.

"Хорове диригування"(магістр) - робоча програма. Викладач - Стець Л.Л.

"Хоровий клас"(бакалавр) - робоча програма. Викладач - Стець Л.Л.

"Хорове аранжування"(бакалавр) - робоча програма. Викладач - Стець Л.Л.

"Хорове диригування"(бакалавр) - робоча програма 2015 р. Викладач - Стець Л.Л.

"Хорове диригування"(М\с) - робоча програма 2015 р. Викладач - Стець Л.Л.

"Хорове диригування"(магістр) - робоча програма 2015 р. Викладач - Стець Л.Л.

 

Тиможинський В.А.

"Основи музичної композиції"(бакалавр) - робоча програма. Викладач - Тиможинський В.А.

"Поліфонія"(бакалавр) - робоча програма (ч1)(ч2). Викладач - Тиможинський В.А.

"Сольфеджіо"(бакалавр) - робоча програма (ч1)(ч2). Викладач - Тиможинський В.А.

 

Чепелюк В. А.

"Історія естрадного та джазового вокального виконавства"(магістр) - робоча програма. Викладач - Чепелюк В. А.

"Теоретичні основи естрадного співу"(бакалавр) - робоча програма. Викладач - Чепелюк В. А.

"Естрадний спів"(магістр) - робоча програма. Викладач - Чепелюк В. А.

"Естрадний спів"(бакалавр) - робоча програма. Викладач - Чепелюк В. А.

"Естрадний ансамблевий практикум"(бакалавр) - робоча програма 2015 р. Викладач - Чепелюк В. А.

"Естрадний ансамблевий практикум"(М\с) - робоча програма 2015 р. Викладач - Чепелюк В. А.

"Сольний та ансамблевий вокальний практикум"(бакалавр) - робоча програма 2015 р. Викладач - Чепелюк В. А.

"Сольний та ансамблевий вокальний практикум"(М\с) - робоча програма 2015 р. Викладач - Чепелюк В. А.

 

Шурдак М. І.

"Основи музичної композиції"(магістр) - робоча програма. Викладач - Шурдак М. І.

"Основи теоретичного музикознавства"(бакалавр) - робоча програма. Викладач - Шурдак М. І.

 

Чернецька Н. Г.

"Історія українського інструментального виконавства"(магістр) 2018р. - робоча програма. Викладач - Чернецька Н. Г.

"Історія українського інструментального виконавства"(магістр) - робоча програма. Викладач - Чернецька Н. Г.

"Історія українського інструментального виконавства"(магістр) заочна форма - робоча програма. Викладач - Чернецька Н. Г.

"Спеціальний музичний інструмент" (бандура), (бакалавр) - робоча програма. Викладач - Чернецька Н. Г.

"Історія українського інструментального виконавства" (бандура), (М\с) - робоча програма. Викладач - Чернецька Н. Г.

Fine arts, decorative arts, restoration

Навчальний план (бакалавр, денна форма навчання, 2010 р.)

Навчальний план (бакалавр, денна форма навчання, 2010 р.)

Навчальний план (бакалавр, денна форма навчання, 2015 р.)

Навчальний план (бакалавр, денна форма навчання, 2015 р.)

Навчальний план (бакалавр, денна форма навчання, 2017 р.)

Навчальний план (бакалавр, заочна форма навчання, 2006 р.)

Навчальний план (бакалавр, заочна форма навчання, 2015 р.)

Навчальний план (бакалавр, заочна форма навчання, 2015 р.)

Навчальний план (бакалавр, заочна форма навчання, 2017 р.)

Навчальний план (магістр, денна форма навчання, 2015 р.)

Навчальний план (магістр, денна форма навчання, 2017 р.)

Навчальний план (магістр, заочна форма навчання, 2015 р.)

ESTS - інформаційний пакет

 

Силабуси:

Лесик-Бондарук О.О.

"Історія монументально-декоративного живопису"(магістр) - силабус. Викладач - Лесик-Бондарук О.О.

"Історія та теорія іконопису"(магістр) - силабус. Викладач - Лесик-Бондарук О.О.

"Історія та теорія світової архітектури"(магістр) - силабус. Викладач - Лесик-Бондарук О.О.

"Історія та теорія української архітектури"(магістр) - силабус. Викладач - Лесик-Бондарук О.О.

"Концептуальні проблеми сучасного мистецтва"(магістр) - силабус. Викладач - Лесик-Бондарук О.О.

"Мистецтвознавство та художня критика"(магістр) - силабус. Викладач - Лесик-Бондарук О.О.

"Образотворче мистецтво та архітектура античності"(магістр) - силабус. Викладач - Лесик-Бондарук О.О.

"Образотворче мистецтво та архітектура Волині"(магістр) - силабус. Викладач - Лесик-Бондарук О.О.

"Образотворче мистецтво та архітектура доби Відродження"(магістр) - силабус. Викладач - Лесик-Бондарук О.О.

"Образотворче мистецтво та архітектура доби середньовіччя"(магістр) - силабус. Викладач - Лесик-Бондарук О.О.

"Образотворче мистецтво та архітектура Нового часу"(магістр) - силабус. Викладач - Лесик-Бондарук О.О.

"Образотворче мистецтво та архітектура ХІХ-ХХ століття"(магістр) - силабус. Викладач - Лесик-Бондарук О.О.

"Символізм та символіка в образотворчому мистецтві"(магістр) - силабус. Викладач - Лесик-Бондарук О.О.

"Українське мистецтво та архітектура ХХ століття"(магістр) - силабус. Викладач - Лесик-Бондарук О.О.

"Феномен українського бароко"(магістр) - силабус. Викладач - Лесик-Бондарук О.О.

 

Каленюк О.М.

"Декоративне оздоблення текстильних виробів"(магістр) - силабус. Викладач - Каленюк О.М.

"Декоративно-прикладне мистецтво східних країн"(магістр) - силабус. Викладач - Каленюк О.М.

"Декорування інтер`єру"(магістр) - силабус. Викладач - Каленюк О.М.

"Емоційний живопис"(магістр) - силабус. Викладач - Каленюк О.М.

 

 

Робочі програми:

 

Берлач О.П.

"Живопис"(бакалавр) - робоча програма. Викладач - Берлач О.П.

"Живопис"(магістр) - робоча програма. Викладач - Берлач О.П.

"Малюнок"(бакалавр) - робоча програма. Викладач - Берлач О.П.

"Малюнок"(магістр) - робоча програма. Викладач - Берлач О.П.

"Пленерний живопис"(магістр) - робоча програма. Викладач - Берлач О.П.

"Основи іконопису"(М/с) - робоча програма. Викладач - Берлач О.П.

"Основи іконопису"(бакалавр) заочна - робоча програма. Викладач - Берлач О.П.

"Основи іконографії"(бакалавр) - робоча програма. Викладач - Берлач О.П.

"Основи наукових досліджень"(бакалавр) 2017 р. - робоча програма. Викладач - Берлач О.П.

"Основи наукових досліджень"(бакалавр) 2015р. - робоча програма. Викладач - Берлач О.П.

"Основи наукових досліджень"(бакалавр) 2013 р. - робоча програма. Викладач - Берлач О.П.

"Основи технологій і техніки станкового живопису"(бакалавр) - робоча програма. Викладач - Берлач О.П.

"Основи компютерного дизайну"(бакалавр) 2017 р. - робоча програма. Викладач - Берлач О.П.

 

Лелик Я.Р.

"Комп’ютерна графіка"(бакалавр) eSNUIR. - робоча програма. Викладач - Лелик Я.Р.

"Мистецькі комп’ютерні технології"(бакалавр) eSNUIR. - робоча програма. Викладач - Лелик Я.Р.

"Мистецькі комп’ютерні технології"(магістр) eSNUIR. - робоча програма. Викладач - Лелик Я.Р.

"Креслення"(бакалавр) eSNUIR. - робоча програма. Викладач - Лелик Я.Р.

"Нарисна геометрія"(бакалавр) eSNUIR. - робоча програма. Викладач - Лелик Я.Р.

"Мистецькі комп’ютерні технології"(магістр) - робоча програма. Викладач - Лелик Я.Р.

"Комплексне проектування"(бакалавр) - робоча програма. Викладач - Лелик Я.Р.

"Комп’ютерна графіка"(бакалавр) 2016 р. - робоча програма. Викладач - Лелик Я.Р.

"Комп’ютерна графіка"(бакалавр) 2014р. - робоча програма. Викладач - Лелик Я.Р.

"Комп’ютерна графіка"(бакалавр) 2013р. - робоча програма. Викладач - Лелик Я.Р.

"Креслення"(бакалавр) 2016 р. - робоча програма. Викладач - Лелик Я.Р.

"Креслення"(бакалавр) 2013 р. - робоча програма. Викладач - Лелик Я.Р.

"Нарисна геометрія"(бакалавр) 2015 р. - робоча програма. Викладач - Лелик Я.Р.

"Нарисна геометрія"(бакалавр) 2014 р. - робоча програма. Викладач - Лелик Я.Р.

"Основи компютерного дизайну"(бакалавр) 2014 - робоча програма. Викладач - Лелик Я.Р.

"Креслення"(бакалавр) 2014 р. - робоча програма. Викладач - Лелик Я.Р.

"Художньо-комп’ютерні технології"(м/с) - робоча програма. Викладач - Лелик Я.Р.

 

Лесик О.В.

"Мистецтво рідного краю"(магістр) - робоча програма. Викладач - Лесик О.В.

"Художньо-естетичне оформлення приміщень"(бакалавр) - робоча програма. Викладач - Лесик О.В.

"Графіка"(бакалавр) - робоча програма. Викладач - Лесик О.В.

 

Лесик-Бондарук О.О.

"Асистентська практика"(магістр) - робоча програма. Викладач - Лесик-Бондарук О.О.

"Історія образотворчого мистецтва. Курсова робота"(бакалавр) - робоча програма. Викладач - Лесик-Бондарук О.О.

"Образотворче мистецтва рідного краю"(магістр) - робоча програма. Викладач - Лесик-Бондарук О.О.

"Історія образотворчого мистецтва"(бакалавр) - робоча програма. Викладач - Лесик-Бондарук О.О.

"Історія монументально-декоративного живопису"(бакалавр) - робоча програма. Викладач - Лесик-Бондарук О.О.

"Наскрізна програма практики"(магістр) - робоча програма. Викладач - Лесик-Бондарук О.О.

"Переддипломна практика"(магістр) - робоча програма. Викладач - Лесик-Бондарук О.О.

"Теорія та історія архітектури Волині"(магістр) - робоча програма. Викладач - Лесик-Бондарук О.О.

 

Борис Т.П.

"Дизайн"(магістр) - робоча програма. Викладач - Борис Т.П.

"Монументальний живопис"(бакалавр) - робоча програма. Викладач - Борис Т.П.

"Проектна графіка. Шрифт"(бакалавр) - робоча програма. Викладач - Борис Т.П.

 

Вахрамєєва Г.І.

"Основи декорування інтер’єру"(магістр) - робоча програма. Викладач - Вахрамєєва Г.І.

"Декоративний живопис"(магістр) - робоча програма. Викладач - Вахрамєєва Г.І.

"Писанкарство"(бакалавр) - робоча програма. Викладач - Вахрамєєва Г.І.

"Практикум з декоративно-прикладного мистецтва"(магістр) - робоча програма. Викладач - Вахрамєєва Г.І.

"Методика викладання образотворчого мистецтва"(бакалавр) - робоча програма. Викладач - Вахрамєєва Г.І. 

"Декоративне мистецтво та основи дизайну"(бакалавр) - робоча програма. Викладач - Вахрамєєва Г.І.

"Фольклор та декоративне мистецтво України"(бакалавр) - робоча програма. Викладач - Вахрамєєва Г.І.

 

Веремійчич І.М.

"Образотворче мистецтво з методикою викладання"(бакалавр) - робоча програма. Викладач - Веремійчич І.М.

"Робоча програма педагогічної практики"(бакалавр) 2015 р. - робоча програма. Викладач - Веремійчич І.М.

"Робоча програма педагогічної практики"(бакалавр) 2016 р. - робоча програма. Викладач - Веремійчич І.М.

"Трудове навчання з практикумом"(бакалавр) 2016 р. - робоча програма. Викладач - Веремійчич І.М.

"Трудове навчання з практикумом"(бакалавр) 2013 р. - робоча програма. Викладач - Веремійчич І.М.

"Художня праця"(бакалавр) 2016 р. - робоча програма. Викладач - Веремійчич І.М.

"Художня праця"(бакалавр) 2013 р. - робоча програма. Викладач - Веремійчич І.М.

"Художня праця" - дошкільна освіта (бакалавр) 2013 р. - робоча програма. Викладач - Веремійчич І.М.

"Художня праця"(бакалавр) - робоча програма. Викладач - Веремійчич І.М.

 

Каленюк О.М.

"Декоративно-прикладне мистецтво"(бакалавр) - робоча програма. Викладач - Каленюк О.М.

"Декоративно-прикладне мистецтво"(магістр) - робоча програма. Викладач - Каленюк О.М.

"Декоративно-прикладне мистецтво"(м/с) - робоча програма. Викладач - Каленюк О.М.

"Основи декоративного розпису"(бакалавр) - робоча програма. Викладач - Каленюк О.М.

"Педагогічний малюнок"(бакалавр) - робоча програма. Викладач - Каленюк О.М.

"Художній розпис по тканині"(бакалавр) - робоча програма. Викладач - Каленюк О.М.

"Художній розпис по тканині"(м/с) - робоча програма. Викладач - Каленюк О.М.

"Художній розпис тканин"(магістр) - робоча програма. Викладач - Каленюк О.М.

 

Прокопович Т.А.

"Основи технології та техніки монументального живопису"(бакалавр) - робоча програма. Викладач - Прокопович Т.А.

"Техніки і матеріали в образотворчому мистецтві"(бакалавр) - робоча програма. Викладач - Прокопович Т.А.

"Монументальний живопис"(бакалавр) - робоча програма. Викладач - Прокопович Т.А.

"Монументальний живопис"(бакалавр) - робоча програма. Викладач - Прокопович Т.А.

"Композиція в монументальному живописі"(бакалавр) 2017 р. - робоча програма. Викладач - Прокопович Т.А.

"Композиція в монументальному живописі"(бакалавр) 2015 р. - робоча програма. Викладач - Прокопович Т.А.

"Копіювання зі зразків"(бакалавр) - робоча програма. Викладач - Прокопович Т.А.

"Основи кольорознавства"(бакалавр) - робоча програма. Викладач - Прокопович Т.А.

"Монументальний живопис"(бакалавр) - робоча програма. Викладач - Прокопович Т.А.

"Основи композиції"(бакалавр) - робоча програма. Викладач - Прокопович Т.А.

"Основи реставрації"(бакалавр) - робоча програма. Викладач - Прокопович Т.А.

"Основи технології та техніки монументального живопису"(М/с) - робоча програма. Викладач - Прокопович Т.А.

 

Тарасюк І.І.

"Дизайн"(бакалавр) - робоча програма. Викладач - Тарасюк І.І.

"Малюнок"(бакалавр) - робоча програма. Викладач - Тарасюк І.І.

"Живопис"(бакалавр) - робоча програма. Викладач - Тарасюк І.І.

"Композиція"(бакалавр) - робоча програма. Викладач - Тарасюк І.І.

"Копіювання зі зразків"(бакалавр) - робоча програма. Викладач - Тарасюк І.І.

"Основи поліграфії"(магістр) - робоча програма. Викладач - Тарасюк І.І.

 

Черній Л.А.

"Історія монументально-декоративного живопису"(бакалавр) - робоча програма. Викладач - Черній Л.А.

"Перспектива в образотворчому мистецтві"(бакалавр) - робоча програма. Викладач - Черній Л.А.

"Скульптура"(бакалавр) - робоча програма. Викладач - Черній Л.А.

 

Чихурський А.С.

"Графіка"(бакалавр) - робоча програма. Викладач - Чихурський А.С.

"Живопис"(бакалавр) - робоча програма. Викладач - Чихурський А.С.

"Малюнок"(бакалавр) - робоча програма. Викладач - Чихурський А.С.

"Художньо-прикладна графіка"(бакалавр) - робоча програма. Викладач - Чихурський А.С.

Choreography

Освітня програма 2016 р.

Пояснювальна записка до навчального плану 2016 р.

Освітня програма (заочна) 2016 р.

Пояснювальна записка до навчального плану (заочна) 2016 р.

Освітня програма (М/с) 2016 р.

Пояснювальна записка до навчального плану (М/с) 2016 р.

Освітня програма (заочна), (М/с) 2016 р.

Пояснювальна записка до навчального плану (заочна), (М/с) 2016 р.

 

Навчальний план (бакалавр, денна форма навчання, 2010 р.)

Навчальний план (бакалавр, денна форма навчання, 2011 р.)

Навчальний план (бакалавр, денна форма навчання, 2015 р.)

Навчальний план (бакалавр, денна форма навчання, 2016 р.)

Навчальний план (бакалавр, заочна форма навчання, 2016 р.)

Навчальний план (бакалавр, денна форма навчання, 2016 р.), (М/с)

Навчальний план (бакалавр, заочна форма навчання, 2016 р.), (М/с)

Навчальний план (бакалавр, денна форма навчання, 2017 р.)

Навчальний план (бакалавр, заочна форма навчання, 2015 р.)

Навчальний план (бакалавр, денна форма навчання, 2015 р.), (М.с)

Навчальний план (бакалавр, заочна форма навчання, 2015 р.), (М.с)

Навчальний план (спеціаліст, денна форма навчання, 2017 р.)

 

Силабуси:

 

Косаковська Л.П.

"Худоожньо-проєктна діяльність у сфері хореографічної культури" (магістр) - силабус. Викладач - Косаковська Л.П.

 

Сохацька О.А.

"Культурні стратегії життєтворчості"(магістр) - силабус. Викладач - Сохацька О.А.

 

 

 

Робочі програми:

 

Дужич-Ніколайчук В.І.

"Народний танець" (бакалавр) - робоча програма. Викладач - Дужич-Ніколайчук В.І.

" Ансамбль танцю" (бакалавр) - робоча програма. Викладач - Дужич-Ніколайчук В.І.

"Композиція та постановка народно-сценічного танцю"(бакалавр) - робоча програма. Викладач - Дужич-Ніколайчук В.І.

"Композиція танцю" (бакалавр) - робоча програма. Викладач - Дужич-Ніколайчук В.І.

"Ансамбль танцю"(бакалавр) - робоча програма. Викладач - Дужич-Ніколайчук В.І.

"Композиція та постановка народно-сценічного танцю " (М.с) - робоча програма. Викладач - Дужич-Ніколайчук В.І.

"Український танець, теорія та методика викладання" (М.с) - робоча програма. Викладач - Дужич-Ніколайчук В.І.

"Хореографічна культура народів світу" (М.с) - робоча програма. Викладач - Дужич-Ніколайчук В.І.

"Засоби запобігання травматизму в хореографії" (бакалавр) - робоча програма. Викладач - Дужич-Ніколайчук В.І.

"Зразки народно-сценічної хореографії" (бакалавр) - робоча програма. Викладач - Дужич-Ніколайчук В.І.

"Композиція та постановка народно-сценічного танцю" (бакалавр) - робоча програма. Викладач - Дужич-Ніколайчук В.І.

"Композиція танцю" (бакалавр) - робоча програма. Викладач - Дужич-Ніколайчук В.І. 

"Методика вивчення віртуозних технік в народно-сценічній хореографії"(бакалавр) - робоча програма. Викладач - Дужич-Ніколайчук В.І.

"Основи хореографії з методикою навчання" (бакалавр) - робоча програма. Викладач - Дужич-Ніколайчук В.І.

 

Андрійчук М.О.

"Методика вивчення класичного танцю" (бакалавр) - робоча програма. Викладач - Андрійчук М.О.

"Народний танець" (бакалавр) - робоча програма. Викладач - Андрійчук М.О.

"Народно-сценічний танець та методика його викладання" (бакалавр) - робоча програма. Викладач - Андрійчук М.О.

"Народно-сценічний танець та методика його викладання" (М.с) - робоча програма. Викладач - Андрійчук М.О.

 

Захарчук Н.В.

"Історико-побутовий танець" (бакалавр) - робоча програма. Викладач - Захарчук Н.В.

"Методика вивчення класичного танцю" (М.с) - робоча програма. Викладач - Захарчук Н.В. 

"Методика організації навчального процесу в мистецьких навчальних закладах та робота з хореографічним колективом" (М.с) - робоча програма. Викладач - Захарчук Н.В.

"Основи партерного тренажу" (бакалавр) - робоча програма. Викладач - Захарчук Н.В.

 

Кашевський О.В.

"Композиція та постановка сучасного бального танцю" (бакалавр) - робоча програма. Викладач - Кашевський О.В.

"Сучасний бальний танець" (бакалавр) - робоча програма. Викладач - Кашевський О.В.

 

Кутузова Г.І.

"Менеджмент шоу-бізнесу" (бакалавр) - робоча програма. Викладач - Кутузова Г.І.

 

Косаковська Л.П.

"Виробнича практика (виконавська)" (бакалавр) - робоча програма. Викладач - Косаковська Л.П.

"Виробнича практика (педагогічна)" (бакалавр) - робоча програма. Викладач - Косаковська Л.П.

"Навчальна практика (ознайомча)" (бакалавр) - робоча програма. Викладач - Косаковська Л.П.

"Навчальна фольклорна практика" (бакалавр) - робоча програма. Викладач - Косаковська Л.П.

"Основи наукових досліджень" (бакалавр) - робоча програма. Викладач - Косаковська Л.П.

"Історія хореографічного мистецтва" (бакалавр) - робоча програма. Викладач - Косаковська Л.П.

"Методика викладання ритміки і хореографії" (бакалавр) - робоча програма. Викладач - Косаковська Л.П.

"Методика роботи з хореографічним колективом" (бакалавр) - робоча програма. Викладач - Косаковська Л.П.

"Українське хореографічне мистецтво" (бакалавр) - робоча програма. Викладач - Косаковська Л.П.

Culturology

Навчальний план (бакалвр, денна форма навчання, 2011 р.)

Навчальний план (бакалавр, денна форма навчання, 2015 р.)

Навчальний план (бакалавр, денна форма навчання, 2016 р.)

Навчальний план (магістр, денна форма навчання, 2015 р.)

Навачльний план (бакалавр, заочна форма навчання, 2011 р.)

Навчальний план (магістр, заочна форма навчання, 2015 р.)

 

Силабуси:

Бондарук С.О.

"Візуальна культура і медіа-ігровий світ"(магістр) - силабус. Викладач - Бондарук С.О.

"Культура в дискурсі психоаналізу"(магістр) - силабус. Викладач - Бондарук С.О.

 

Головей В.Ю.

"Міф і міфологічні нарації в культурі"(магістр) - силабус. Викладач - Головей В.Ю.

 

Кіндер К.Р.

"Теорія та методика викладання хореографічних дисциплін"(магістр) - силабус. Викладач - Кіндер К.Р.

"Хореологія"(магістр) - силабус. Викладач - Кіндер К.Р.

 

Пригода Т.М.

"Культура постмодерну" (магістр) - силабус. Викладач - Пригода Т.М.

"Культурна політика" (магістр) - силабус. Викладач - Пригода Т.М.

"Тілесні стратегії в культурі" (магістр) - силабус. Викладач - Пригода Т.М.

 

Сохацька О.А.

"Культурні стратегії життєтворчості" (магістр) - силабус. Викладач - Сохацька О.А.

 

Столярчук Н.М.

"Сучасне мистецтво: концепції і практика" (магістр) - силабус. Викладач - Столярчук Н.М.

 

 

 

Робочі програми:

 

Головей В.Ю.

"Семіотика культури" (магістр) - робоча програма. Викладач - Головей В.Ю.

"Медіафілософія" (магістр) - робоча програма. Головей В.Ю.

"Методологія та організація наукових досліджень в галузі" (магістр) - робоча програма. Головей В.Ю.

"Сучасні арт-практики і візуальна комунікація"(магістр) - робоча програма. Викладач - Головей В.Ю.

"Міф і міфологічні нарації в культурі і медіа" (магістр) - робоча програма. Викладач - Головей В.Ю.

Робоча програма “Культурологія міфу”. Викладач-Головей В.Ю.

Робоча програма “Медіакультура”. Викладач-Головей В.Ю.

Робоча програма “Сучасні артпрактики і візуальні комунікації”. Викладач-Головей В.Ю.

Робоча програма “Семіотика культури”. Викладач-Головей В.Ю.

Робоча програма “Сакральне в культурі”. Викладач-Головей В.Ю.

 

Бондарук С.О.

"Теорія комунікації та мультикультуралізм" (магістр) - робоча програма. Викладач - Бондарук С.О.

"Медіа в сучасній культурній комунікації" (магістр) - робоча програма. Викладач - Бондарук С.О.

"Візуальна культура і медіаігровий світ" (магістр) - робоча програма. Викладач - Бондарук С.О.

Робоча програма “Культура Нового часу”. Викладач-Бондарук С.О.

Робоча програма “Гендерна культурологія”. Викладач-Бондарук С.О.

Робоча програма “Сучасна зарубіжна культурологія”. Викладач-Бондарук С.О.

Робоча програма “Теорія комунікації та мультикульутралізм”. Викладач-Бондарук С.О.

 

Возняк С.С.

"Соціокультурна ідентичність" (магістр) - робоча програма. Викладач - Возняк С.С.

"Культурна пам’ять і освіта" (магістр) - робоча програма. Викладач - Возняк С.С.

Робоча програма “Культура Європейського середньовіччя”. Викладач-Возняк С.С.

Робоча програма “Філософія культури”. Викладач-Возняк С.С.

Робоча програма “Культура Європейського Відродження”. Викладач- Возняк С.С.

Робоча програма “Менеджмент виставково-галерейної діяльності”. Викладач-Возняк С.С.

 

Пригода Т.М.

"Тілесні практики в умовах нових медіа" (магістр) - робоча програма. Викладач - Пригода Т.М. 

"Антропологія медіа" (магістр) - робоча програма. Викладач - Пригода Т.М.

"Актуальні проблеми сучасної культури" (магістр) - робоча програма. Викладач - Пригода Т.М.

Робоча програма “Культура постмодерну”. Викладач-Пригода Т.М.

Робоча програма “Тілесні стратегії в культурі”. Викладач-ПригодаТ.М.

Робоча програма “Сучасна культура”. Викладач-Пригода Т.М.

Робоча програма “Культура Сходу”. Викладач-Пригода Т.М.

Робоча програма “Музична культура”. Викладач-Пригода Т.М.

 

Сохацька О.А.

"Соціокультурні процеси в сучасній Україні" (магістр) - робоча програма. Викладач - Сохацька О.А.

"Програма переддипломної практики підготовки магістра" (магістр) - робоча програма. Викладач - Сохацька О.А. 

"Програма виробничої практики підготовки магістра"(магістр) - робоча програма. Викладач - Сохацька О.А.

Робоча програма “Соціокультурні процеси в сучасній Україні”. Викладач-Сохацька О.А.

Робоча програма “Методика викладання культурології та суспільствознавчих дисциплін”. Викладач-Сохацька О.А.

Робоча програма “Менеджмент екскурсійної сфери”. Викладач-Сохацька О.А.

Робоча програма “Нація і націоналізм: світовий досвід та український контекст”. Викладач-Сохацька О.А.

Робоча програма “Культурні стратегії життєтворчості”. Викладач-Сохацька О.А.

Робоча програма “Культурологія”. Викладач-Сохацька О.А.

 

Столярчук Н.М.

"Українська культура: модерний дискурс" (магістр) - робоча програма. Викладач - Столярчук Н.М.

Робоча програма “Народне мистецтво”. Викладач-Столярчук Н.М.

Робоча програма “Естетика і філософія мистецтва”. Викладач-Столярчук Н.М.

Робоча програма “Молодіжна субкультура”. Викладач-Столярчук Н.М.

Робоча програма “Українська культура:модерний дискурс”. Викладач-Столярчук Н.М.

Робоча програма “Культура Америки”. Викладач-Столярчук Н.М.

 

Шостак В.М.

"Стратегії управління і діяльності в культурі" (магістр) - робоча програма. Викладач - Шостак В.М.

"Менеджмент соціокультурної сфери" (магістр) - робоча програма. Викладач - Шостак В.М.

Робоча програма “Історія і теорія етики”. Викладач-Шостак В.М.

Робоча програма “Історія культури України”. Викладач-Шостак В.М.

Робоча програма “Стратегія управління культурою”. Викладач-Шостак В.М.

Робоча програма “Управління закладами культури і мистецтва”. Викладач-Шостак В.М.

Schedule and programs of state certification

Списки допуску до державної атестації (Денна)

Списки допуску до державної атестації (Заочна)

 

Розклад державної атестації ОС "Бакалавр" (Денна), 2019-2020 н.р.

Розклад державної атестації ОС "Бакалавр" (Заочна), 2019-2020 н.р.

Розклад державної атестації ОС "Магістр" (Денна), 2019-2020 н.р.

Розклад державної атестації ОС "Магістр" (Заочна), 2019-2020 н.р.

 

Програма державного екзамену «Комплексна бакалаврська робота (відповідно до спеціалізацій)» ОС «Бакалавр» (денна/заочна форми навчання)

 

Програма державного екзамену «Комплексний державний екзамен з фахових дисциплін з методикою викладання (за спеціалізацією «Хорове диригування»)» ОС «Бакалавр» (денна/заочна форми навчання)

 

Програма державного екзамену «Комплексний державний екзамен з фахових дисциплін з методикою викладання (за спеціалізацією «Інструментальне мистецтво»)» ОС «Бакалавр» (денна/заочна форми навчання)

 

Програма державного екзамену «Комплексний державний екзамен з фахових дисциплін з методикою викладання (за спеціалізацією «Естрадний спів»)» ОС «Бакалавр» (денна/заочна форми навчання)

 

Програма державного екзамену «Комплексний кваліфікаційний іспит (спеціалізація «Сучасна бальна хореографія»)» ОС «Бакалавр» (заочної форми навчання).

 

Програма державного екзамену «Комплексний іспит з історії хореографічного мистецтва та теорії і методики танцю (спеціалізація «Народна хореографія») ОС «Бакалавр» (денної форми навчання).

 

Програма державного екзамену «Культурологія» ОС «Бакалавр» (денної форми навчання).

 

Програма державної атестації Бакалаврська робота (відповідно до спеціалізацій) напрям підготовки 6.020205 «Образотворче мистецтво» ОС „Бакалавр” (денна форма навчання).

 

Програма державного екзамену „Живопис” ОС „Бакалавр” напрям підготовки 6.020205 «Образотворче мистецтво» (на базі атестата про загальну середню освіту) (заочна форма навчання).

 

Програма державного екзамену „Малюнок” ОС „Бакалавр” напрям підготовки 6.020205 «Образотворче мистецтво» (на базі атестата про загальну середню освіту) (заочна форма навчання).

Дистанційне навчання

Музичне мистецтво

Охманюк Віталій Федорович 

Зарицький Андрій Олександрович

Зарицька Анна Андріївна 

Коменда Ольга Іванівна

Шурдак Марія Ігорівна

Гонтар Олег Савович

Марач Олександр Миколайович

Панасюк Світлана Леонідівнас

Шиманський Петро Йосипович

______________________________________________________________________________________________

Образотворче мистецтво

Берлач Олександр Павлович

Вахрамєєва Галина Іванівна

Лелик Ярослав Романович

Каленюк Ольга Миколаївна

Лесик-Бондарук Оксана Олександрівна

Прокопович Тетяна Анатоліївна

Тарасюк Іван Іванович

Чихурський Анатолій Сергійович

______________________________________________________________________________________________

Хореографія

Кіндер Карина Рудольфівна

Косаковська Леся Петрівна

Захарчук Наталія Володимирівна

______________________________________________________________________________________________

Культурологія

Головей Вікторія Юріївна

Столярчук Наталія Миколаївна

Бондарук Сергій Олексійович

Шостак Віктор Михайлович

Сохацька Оксана Анастасіївна

Пригода Таміла Миколаївна

Возняк Сергій Степанович

Москвич Ольга Дмитріна

______________________________________________________________________________________________

Наші випускники

В процесі розробки

Новини